Regnvær = Museumsvær

08 juli 2021

Benytt sjansen til å utforske våre museer. Regnvær = museumsvær! Besøk våre 21 museer i Ofoten, Lofoten og Vesterålen.

Regnvær står på menyen i dag og i morgen. Det betyr at det er perfekt å ta turen innom våre museer. Finn et museum og sjekk åpningstider og annen informasjon her.

Bildet av kaffekoppen ute i regnet er fra Øksnes Museum som kan fortelle om besøk av både store og små i museumshagen og utstillingene inne på museet.

Flere nyheter

Coastal Memory Fort prosjektsamling i Portugal

14. til 16. september møttes prosjektpartnere i Coastal Memory Fort-prosjektet i Lourinhã i Portugal.

EvoCave-foredrag i Narvik

Torsdag 21. september holdt EvoCave-forskerne Sanne Boessenkool og Trond Klungseth Lødøen to foredrag under Forskningsdagene i Narvik; ett på UiT i Narvik og ett på Narvik Bibliotek.

Skrei Research center og Lofotakvariet arrangerer Forskningsdagene 30. september

Skrei Research Center, Lofotakvariet og Forskningsdagene tar imot Torstein Pedersen fra Universitetet i Tromsø.